הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קשרים עסקיים עם תופעות לוואי
11.10.18

אנשי האיגוד הקרדיולוגי, כמו רופאים רבים אחרים, מתקוממים קשות כאשר מישהו מעז להטיל ספק בקשרים שלהם עם חברות התרופות ובמשמעויות הבעייתיות של קבלת כסף גדול מהחברות הללו. יש להם טיעונים טובים: המדינה לא משקיעה כסף ממשלתי בהתעדכנות רופאים, בכנסים, בהשתלמויות ואפילו בהתמחות בחו"ל. רק חברות התרופות עושות את זה. בנוסף, האינטרס הציבורי הוא שהרופאים יהיו מעודכנים, וכל תהייה על אופי הקשרים האלה כמוה כהטלת דופי ורפש ביושרתם של הרופאים, עלבון שמתאים ל"משטרים אפלים", לא פחות, כפי שהגדיר זאת יו"ר ההסתדרות הרפואית, ד"ר ציון חגי.

 

 

לידיעה בדה מרקר >>מאת רוני לינדר-גנץ

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007