הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מעל לשליש מהאמריקאים אוכלים מזון מהיר בכל יום נתון
11.10.18

כ- 37% מהמבוגרים בארה"ב אוכלים מזון מהיר בכל יום נתון, כך על פי סטטיסטיקה חדשה שפרסם ה- National Center for Health של ה- CDC.

 

החוקרים התבססו על ה- National Health and Nutrition Examination Survey על מנת לבחון מגמות בצריכת מזונות מהירים (מזונות מהירים הנמכרים במסעדות או פיצה), בין השנים 2013-2016. להלן עיקרי הממצאים שפורסמו לאחר שהנבדקים נשאלו מה אכלו במהלך 24 השעות האחרונות:

 

  • שיעור הנשאלים שענו כי אכלו מזון מהיר פחת ככול שעלה גיל הנבדק, מ- 45% מהללו בגילאים 20-39 ל- 24% מהללו מגיל 60 ומעלה.
  • שיעור צרכני המזון המהיר גדל ככול שעלתה רמת ההכנסה: 32% מבעלי ההכנסה הנמוכה, 36% מבעלי ההכנסה הבינונית, ו- 42% מבעלי ההכנסה הגבוהה.
  • מזון מהיר לארוחת הצהריים היה פופולארי יותר בקרב גברים בהשוואה לנשים, בעוד שנשים נטו לאכול מזונות מהירים כחטיפים.
  • צריכת מזון מהיר הייתה נפוצה יותר בקרב מבוגרים שחורים בהשוואה לשאר הגזעים.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007