הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תוספת של פעילות גופנית לטיפול בלחץ, משפרת את ריפויים של כיבים ברגליים
11.10.18

מטופלים עם כיבים ברגליים הנובעים מבעיות בהולכה הורידית, המבצעים פעילות גופנית נוסף על הטיפול בכל סוג של לחץ, מדגימים סבירות גבוהה יותר לחוות ריפוי, בהשוואה לאנשים המטופלים בלחץ בלבד, אלו מסקנותיה של meta-analysis שפורסמה בכתב העת JAMA Dermatology.

 

החוקרים ניתחו מידע מחמישה מחקרים שכללו 190 מבוגרים עם כיבים ברגליים הקשורים לבעיות בהולכה הורידית אשר חולקו אקראית לתוכנית של פעילות גופנית או להיעדרה. כל הנבדקים טופלו גם בלחץ. סה"כ, 61% מהנבדקים בקבוצת המחקר הדגימו ריפוי של הכיבים לאחר 12 שבועות, זאת בהשוואה ל- 46% מהנבדקים בקבוצת הביקורת שלא התעמלו. פעילות גופנית שכללה תרגילי התנגדות (לדוגמא, הרמת העקבים) ופעילויות כגון הליכה נמצאו כיעילות ביותר.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007