הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פיזיותרפיה עשויה להוות תחליף לניתוח במקרים מסוימים של קרעים במיניסקוס
11.10.18

פיזיותרפיה עשויה להוות תחליף לניתוח מוקדם במקרים מסוימים של קרעים במיניסקוס (nonobstructive meniscal tears) אלו מסקנותיו של מחקר מסוג noninferiority שפורסם בכתב העת JAMA.

 

מעל ל- 300 מבוגרים בגילאים 45-70 עם כאבי ברכיים וקרעים במיניסקוס (nonobstructive meniscal tears) שאושרו בבדיקת MRI (הן דגנרטיביים והן טראומטיים) חולקו אקראית לעבור כריתה ארתרוסקופית חלקית של המיניסקוס או פיזיותרפיה (16 פגישות בנות חצי שעה לאורך שמונה שבועות).

 

פיזיותרפיה הייתה יעילה כניתוח לאורך 24 חודשי המעקב, כאשר שתי הקבוצות הדגימו שיפור בתפקוד הברכיים. אף על פי כן, כאשר בוצעו בדיקות בנקודות זמן שונות, נמצא כי פיזיותרפיה יעילה כניתוח לאחר 3 ו- 6 חודשים, אך לא לאחר 12 ו- 24 חודשים.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007