הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

80,000 אמריקאים מתו בשנה שעברה משפעת וסיבוכיה
7.10.18

נגיף האינפלואנזה היה אחראי לשיעור של כ- 80,000 מקרי מוות בארה"ב בשנה החולפת, שיעור מקרי המוות הגבוה ביותר במהלך 40 השנים האחרונות.

 

ההערכות הראשוניות הללו כוללות מקרי תמותה עקב סיבוכים כגון אוטם שריר הלב, שבץ ודלקת ריאות. עונת השפעת של 2017-18 הייתה חמורה במיוחד, והחיסונים הדגימו יעילות של כ- 40% בלבד כנגד הזנים המצויים בסירקולציה.

 

החוקרים דיווחו ב- MMWR כי רק 78% מעובדי מערכת הבריאות שהשתתפו בסקר חוסנו נגד שפעת בשנה שעברה וכי שיעור נמוך במיוחד (48%) נצפה בקרב הללו שמעסיקיהם לא דרשו, עודדו או הציעו חיסונים.

 

השנה עודכנה פורמולת החיסון עם זנים חדשים והגורמים הרשמיים מוסיפים לעודד את הציבור להתחסן בהקדם.

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007