הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לקראת טיפול מותאם-אישית בסרטן העור מסוג מלנומה
13.9.18

שיעורי ההחלמה מסרטן העור מסוג מלנומה עלו באופן ניכר בשנים האחרונות הודות לטיפולים אימונותרפיים חדשים אשר רותמים בהצלחה את תאי המערכת החיסונית למלחמה בסרטן. במקרים מסוימים של סרטן זה, הגיעו שיעורי ההחלמה אף לכ-50%. ממחקר חדש של מדעני מכון ויצמן למדע עולה כי שיעורי ההחלמה יכולים להיות גבוהים עוד יותר: גישה חדשה ומותאמת-אישית עשויה לשפר באופן ניכר את היכולת של תאי המערכת החיסונית לזהות תאים סרטניים ולהשמידם. ממצאים אלה מתפרסמים היוםבכתב-העת המדעי Cancer Discovery.

 

הטיפולים האימונותרפיים הזמינים כיום מבוססים על אחת משתי שיטות – מתן נוגדנים אשר מעוררים לפעולה את תאי T של המערכת החיסונית בגופו של החולה או גידול והפעלה של תאי T במעבדה והחזרתם לגוף החולה בגרסה "לוחמנית" יותר. "אבל אף אחת מהשיטות לא תוביל לחיסול הסרטן, כל עוד תאי המערכת החיסונית לא יצליחו לקרוא את ה'תמרורים' אשר מסמנים את תאי הסרטן בתור גורם זר שיש להילחם בו", מסבירה פרופ' ירדנה סמואלס מהמחלקה לביולוגיה מולקולרית של התא.

 

 

לידיעה באתר מכון ויצמן למדע >>


 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007