הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תקוות חדשות לאישור התרופה למיגרנה אוששו את מניית טבע לאחר נפילה של 18%
13.9.18

חדשות חיוביות מכיוונה של חברת סלטריון (Celltrion) הדרום קוריאנית הפיחו מחדש תקוות בקרב משקיעי טבע בנוגע לסיכויי האישור של Ajovy, התרופה החדשה לטיפול במיגרנה. FDA הודיעה כי הוועדה המייעצת שלו בנושאים אונקולוגיים תבחן ב–10 באוקטובר את גרסת הביוסימילר (גרסה גנרית לתרופה ממקור ביולוגי) של חברת סלטריון לתרופה Rituxan, שמיועדת לטיפול בסרטני דם ופותחה בידי חברת רוש, ומכירותיה הן 6.7 מיליארד דולר ב–2018. FDA שלחה לסלטריון באפריל 2018 מכתב תגובה מלא לבקשתה לאשר את גרסת הביוסימילר לתרופה זו ולתרופה הרצפטין לטיפול בסרטן השד ובסרטן קיבה גרורתי

 

 

לכתבה בדה מרקר >>מאת יורם גביזון

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007