הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרופה חדשה יעילה לטיפול בזיהומי אינפלואנזה לא מורכבים בקרב מבוגרים ומתבגרים
13.9.18

התרופה הפומית הניסיונית baloxavir marboxil מקלה על הסימפטומים המלווים זיהום באינפלואנזה ומפחיתה את העומס הנגיפי לאחר טיפול אחד בלבד, כך עולה משני מחקרים שמומנו על ידי התעשייה ופורסמו ב- New England Journal of Medicine. Baloxavir מעכבת באופן סלקטיבי את ה- endonuclease הנגיפי ומדגימה יעילות נגד influenza A ו- B.

 

המחקר הראשון (phase 2) שכלל מבוגרים בגילאים 20-64 עם זיהום חריף באינפלואנזה, מצא כי פרק הזמן החציוני עד להקלה בסימפטומים היה קצר יותר בקרב המטופלים שקיבלו טיפול בודד ב- baloxavir (50-54 שעות) בהשוואה לפלסבו (78 שעות).

 

המחקר השני (phase 3) כלל מבוגרים בגילאים 20-64 עם תחלואה קלה דמוית שפעת, הללו חולקו אקראית לקבלת טיפול בודד ב- baloxavir, oseltamivir (75 מ"ג, פעמיים ביום למשך חמישה ימים), או פלסבו. יתר על כן, מתבגרים חולים חולקו אף הם לקבלת טיפול ב- baloxavir או פלסבו. פרק הזמן החציוני עד הקלת הסימפטומים היה קצר יותר בקרב המטופלים ב- baloxavir בהשוואה לפלסבו (54 מול 80 שעות) והיה דומה בקרב המטופלים ב- baloxavirו ב- oseltamivir.

העומס הנגיפי פחת במהירות רבה יותר בקרב המטופלים ב- baloxavir בהשוואה למטופלים ב- oseltamivir או פלסבו.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007