הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC מפרסם קווים מנחים לטיפול בילדים עם פגיעת ראש טראומטית
13.9.18

ה- CDC פרסם המלצות לבדיקה וטיפול בילדים עם פגיעה מוחית טראומטית קלה, ההנחיות פורסמו בכתב העת JAMA Pediatrics.

 

  • באופן רוטיני יש לערוך בדיקות CT ראש, MRI, single-photon emission CT או בדיקות הדמיה של הגולגולת, לילדים עם פגיעת ראש טראומטית קלה. פרוטוקולים קליניים תקפים עשויים לסייע לזהות ילדים לאחר טראומה מוחית המצויים בסיכון לפגיעה תוך גולגולתית וכאלו העשויים להפיק תועלת מבדיקת CT.
  • יש להסביר למטופלים ולמשפחותיהם כי 70-80% מהצעירים מחלימים 1-3 חודשים לאחר פגיעת ראש טראומטית קלה, אך כי תהליך ההחלמה של כל ילד וילד הוא אישי.
  • יש לייעץ לנפגע להגביל את הפעילות הגופנית והקוגניטיבית בימים הראשונים שלאחר הפגיעה. לאחר מכן, ניתן להגביר בהדרגתיות את הפעילות, כל עוד אין הרעה בסימפטומים. בשלבים מאוחרים יותר, ניתן להמליץ על תוכניות שיקום וספורט אירובי שאינו כולל מגע.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007