הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO מפרסם המלצות לטיפול בסוכרת באזורים עניים במשאבים
06.9.18

ה- World Health Organization פרסם הנחיות לטיפול בסוכרת באזורים עניים במשאבים. להלן עיקרי ההנחיות שפורסמו בכתב העת Annals of Internal Medicine.

 

  • חולי סוכרת סוג 2 שלא הצליחו להשיג את יעדי הטיפול (רמות הגלוקוז) לאחר טיפול ב- metformin בלבד, צריכים לקבל טיפול ב- sulfonylurea לאור יעילותן ועלותן הנמוכה יחסית.
  • חולי סוכרת סוג 2 שלא הצליחו להשיג את יעדי הטיפול (רמות הגלוקוז) לאחר טיפול ב- metformin ו/או sulfonylurea, צריכים להתחיל לקבל טיפול באינסולין.
  • במקרים בהם לא ניתן לתת אינסולין (לדוגמא, חולים הגרים לבד ולא יכולים להזריק לעצמם), יש להוסיף טיפול ב: dipeptidyl peptidase-4 inhibitor, sodium-glucose cotransporter-2 inhibitor או thiazolidinedione.
  • טיפול באינסולין מומלץ למבוגרים עם סוכרת סוג 1 ולחולים בסוכרת סוג 2 המתאימים לקבל את הטיפול הנ"ל.
  • ניתן לשקול מתן של Long-acting insulin analogues על רקע אירועים תכופים וחמורים של hypoglycemia לאחר הטיפול באינסולין אנושי.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007