הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- AAP ממליצה על חיסון לא פעיל נגד שפעת
06.9.18

בעוד שהחיסון החי המוחלש לנגיף האינפלואנזה קיים גם השנה, ה- American Academy of Pediatrics ממשיכה להמליץ על השימוש ב- inactivated influenza vaccine (IIV) ולא על הגרסא החיה, לילדים ומתבגרים.

 

בקווים המנחים שפורסמו בכתב העת Pediatrics, מציינת הקבוצה כי החיסון החי התוך נזאלי נמצא יעיל פחות בקרב צעירים בשנים האחרונות וכי יעילותו אינה ברורה במהלך העונה הנוכחית. החיסון עודכן במרכיבים החדשים של הנגיףH1N1  לעונת 2018-19.

 

כמו כן הומלץ כי החיסון החי יינתן לילדים "שאם לא יקבלו אותו, לא יחוסנו (לדוגמא, המסרבים ל- IIV) ובמקרים בהם השימוש בו מתאים לאור גיל המחוסן (מגיל שנתיים ומעלה) ועל פי מצב הבריאות הכללי (לדוגמא, בריאים ללא מחלות רקע)."

 

כמו כן פורסמו ההמלצות הבאות:

 

  • ילדים המקבלים IIV, יכולים לקבל את החיסון המשולש או המרובע.
  • נשים בהיריון צריכות לקבל חיסון מוחלש.
  • ילדים עם אלרגיה לביצים יכולים לקבל כל סוג של חיסון.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
03/10/18, 14:48
ר
חיסון שפעת בנשים בהריון
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007