הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם חיידקי המעיים יכולים לסייע לדיאטה ולבריאות?
06.9.18

הגבלה קלורית מאריכה את תוחלת החיים, המחקר הנוכחי הצליח להדגים כיצד שינויים בהרכב ובתפקוד המיקרוביוטה במעי, תורמים לשיפור המצב המטבולי ולעלייה במאגרי השומן החום. השפעות המביאות לירידה בביטוים של אנזימים חיידקיים מרכזיים הנחוצים לביוסינתזה של lipid A, אבן בניין מרכזית של ה- lipopolysaccharide (LPS). ההפחתה ברמות ה- LPS משפיעה על פעילות מערכת החיסון המולדת בתקופת ההגבלה הקלורית ותורמת להסננה מוגברת של eosinophil ופולריזציה של מקרופגים נוגדי דלקת, כמו גם לדיכוי גנטי ופרמקולוגי של ה- LPS-TLR4.

 

המחקר חושף סיגנלים קריטיים להבנתנו את הציר המקשר בין החיידקים והצטברות השומן בתקופת ההגבלה הקלורית, ומספק פוטנציאל לפיתוחם של טיפולים חדשים למניעת השמנה.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007