הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קמהדע מורידה את תחזית ההכנסות ל-2018 בעקבות שביתת עובדים
30.8.18

חברת קמהדע (2,082 -1.19%) , שמפתחת תרופות מבוססות פלסמה אנושית, הורידה את תחזית ההכנסות ל-2018 בעקבות סיום שביתת עובדי החברה במפעלה שבבית קמה.

 

החברה צופה שהשביתה תגרום לדחייה של חלק ממשלוחי המוצרים שהיו מתוכננים ל-2018 ויסופקו על ידה בתחילת 2019. קמהדע מעדכנת בהתאם את תחזית ההכנסות שלה ל-102-106 מיליון דולר ב-2018 - בהשוואה לתחזית קודמת להכנסות של 116-120 מיליון דולר.

 

החברה מציינת שאספקת המוצר העיקרי של קמהדע, Glassia שמיועד לטיפול במחלת הגנטית התורשתית נפחת תורשתית (אמיפזמה), וה-KEDRAB, נוגדן לווירוס הכלבת שמופק מפלסמה אנושית וניתן כטיפול מונע לאחר חשיפה לנגיף.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>מאת יורם גביזון

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007