הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברות התרופות הן לא אויב הציבור
30.8.18

עדיין לא מאוחר. יש לבטל לאלתר את הסעיף בחוזר מנכ"ל משרד הבריאות האוסר על רופאים להיפגש עם נציגי חברות התרופות, לפני שיהיה מאוחר - לטובת החולים והרפואה בישראל.

 

החוזר שפירסם לאחרונה מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, הקובע כי החל מ-1 בנובמבר 2018 רופאים לא ייפגשו עם נציגי חברות התרופות והתעשייה הרפואית, השפיל את הקהיליה הרפואית בישראל. האם הגיוני ומוסרי לדרוש מרופאים בישראל, האמונים על הצלת חיים ועושים לילות כימים לסייע בהחלמת המטופלים, לא לפגוש את נציגי חברות התרופות? האם מישהו חושב לאסור על עורכי דין בישראל להיפגש עם לקוחות מסוימים, להגביל נהגי מוניות להסיע אוכלוסייה מסוימת, למנוע ממורים להיפגש עם סוכנים המשווקים עזרי לימוד, או להגביל עיתונאים מליצור קשר עם אוכלוסייה מסוימת?

 

התשובה היא לא. אז מדוע לוקחים את זכות היסוד של אדם להיפגש עם מי שהוא רוצה ושוללים זכות יסוד זאת המוקנית על פי חוק בישראל? מעבר לדריסה של חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו, ומעבר לפגיעה בחופש העיסוק, יש כאן פגיעה בקידום הרפואה בישראל.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>מאת מיכאל שכטר

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007