הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השכיחות והתפוצה של השימוש בסיגריות אלקטרוניות בקרב מבוגרים בארה"ב
30.8.18

פחות מ- 5% מהמבוגרים האמריקנים מדווחים על שימוש בסיגריות אלקטרוניות לפחות מדי פעם, כך מפרסם כתב העת Annals of Internal Medicine.

 

להלן עיקרי הנתונים שדווחו בנוגע לשימוש בסיגריות אלקטרוניות, בהתבסס על נתוני סקר שכללו מעל ל- 450,000 מבוגרים שהשתתפו ב- 2016 Behavioral Risk Factor Surveillance System.

 

  • סיגריות אלקטרוניות היו הפופולאריות ביותר בקרב קבוצת הגיל 18-24 (9%).
  • משתתפים שהגדירו עצמם כהומוסקסואלים, לסביות, ביסקסואלים או טרנסג'נדרים הדגימו שיעורים גבוהים של שימוש בסיגריות אלקטרוניות (7%-9%).
  • מבין כלל המשתמשים בסיגריות אלקטרוניות, 15% לא עישנו מעולם סיגריות רגילות.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007