הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תוצאות מבטיחות לטיפול ב- tafamidis עבור Transthyretin amyloid cardiomyopathy
30.8.18

מחקר phase III מצא כי המטופלים ב- tafamidis הדגימו סיכון מופחת לתמותה ושיעור נמוך יותר של אשפוזים עקב גורמים קרדיווסקולאריים.

 

Transthyretin amyloid cardiomyopathy, מצב מסכן חיים, מתרחש כאשר החלבון transthyretin המקופל באופן שגוי, מצטבר כמשקעי אמילואיד בלב, אותם משקעים עשויים לגרום לאי ספיקת לב. שכיחות התופעה עשויה לעלות על 10% בקרב חולים עם אי ספיקת לב ופעילות סיסטולית שמורה והטיפולים הקיימים בתופעה נכון להיום, מוגבלים.

 

Tafamidis מתחבר ל- transthyretin מייצב אותו ומעכב את הצטברותו כאמילואיד. במסגרת המחקר הנוכחי, בחנו החוקרים את יעילותו ובטיחותו שלtafamidis  בקרב 441 חולים עם מחלה מולדת ונרכשת שחולקו אקראית לקבלת טיפול ב- tafamidis (80 מ"ג או 20 מ"ג ליום) או פלסבו, למשך 30 חודשים.

 

בהשוואה לפלסבו, הטיפול ב- tafamidis הפחית את הסיכון לתמותה מכל הסיבות (29.5% מול 42.9%, hazard ratio, 0.70) ואת שיעור האשפוזים הקשורים לגורמים קרדיווסקולאריים (שיעור שנתי, 0.48 מול 0.70, relative risk ratio, 0.68).

 

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007