הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעור דיכוי ה- HIV גדל פי שלוש במהלך שני העשורים האחרונים
23.8.18

שיעורי הדיכוי הנגיפי בקרב אנשים החיים עם HIV גדל כמעט פי שלוש לאורך שני העשורים האחרונים, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.


בהתבסס על מידע מה- national AIDS clinical research network נבדקו כ- 32,000 מבוגרים מארה"ב החיים עם HIV אשר עברו בדיקה אחת לפחות להערכת העומס הנגיפי בין השנים 1997-2005. החוקרים מצאו כי שיעור הדיכוי הנגיפי גדל מ- 32% ל- 86% לאורך תקופת המחקר. יתר על כן, פרק הזמן שחלף מתחילת הטיפול האנטי-רטרוויראלי ועד הדיכוי הנגיפי התקצר לאורך תקופת המחקר, מכ-9 חודשים לחודשיים.

 

גיל מבוגר יותר וטיפול מבוסס integrase strand transfer inhibitor (ISTI) היו קשורים עם עומס נגיפי גבוה יותר בעוד ששחורים הציגו עומס נגיפי נמוך יותר.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007