הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סיכון מוגבר לתמותה כתוצאה מנטילת אופיאטים נצפה בקרב המטופלים ב- Pregabalin
23.8.18

טיפול משולב באופיאטים וב- pregabalin טומן בחובו סיכון מוגבר לתמותה בהשוואה לטיפול באופיאטים בלבד, כך מפרסם ה- Annals of Internal Medicine.


על בסיס רשומות רפואיות מקנדה, הושוו 1400 מטופלים שנפטרו מגורמים הקשורים לטיפול באופיאטים עם 5100 מטופלים שטופלו באופיאטים אך לא מתו. קבלת מרשמים ל- pregabalin במהלך 120 הימים הקודמים נמצאה קשורה עם סיכון מוגבר לתמותה, זאת גם לאחר תקנון למשתנים מתערבים אפשריים (odds ratio, 1.68). הסיכון גדל ככול שעלה מינון ה- pregabalin.

 

החוקרים סיכמו: "לאור הממצאים החדשים יש לעדכן את עלון התרופה pregabalin".

 

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007