הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר טיפול בגירוי מגנטי גולגולתי עבור OCD
23.8.18

ה- FDA אישר את ה- deep transcranial magnetic stimulation (TMS) device של חברת BrainsWay לטיפול ב- obsessive-compulsive disorder.

 

האישור מתבסס על מחקר אקראי שכלל כ- 100 מטופלים, מחציתם טופל באמצעות התקן ה- TMS ומחציתם קיבל טיפול דמה. שיעור ההיענות לטיפול היה 38% בקרב המטופלים ב- TMS, בהשוואה ל- 11% בקרב המטופלים בטיפול הדמה. לא נצפו כל תופעות לוואי חמורות בקרב שתי קבוצות המחקר.

 

ה- TMS אושר לשיווק בשנת 2008, לטיפול בדיכאון מאג'ורי, ולאחר מכן בשנת 2013 לטיפול בכאבים הקשורים למיגרנות.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007