הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רמות LDL > 160 מגבירות את הסיכון לתמותה בקרב מטופלים בסיכון נמוך
21.8.18

מטופלים המוגדרים כמצויים בסיכון נמוך לתחלואה קרדיווסקולארית, אך עם רמות LDL הגבוהות מ- 160, עומדים בפני סיכון מוגבר לתמותה בטווח הארוך, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Circulation.

 

מעל ל- 36,000  מבוגרים מטקסס (חציון גיל, 42) ועם סיכון הנמוך מ- 7.5% להיארעות מחלות לב טרשתיות לאורך 10 שנים, עברו בדיקות למדידת רמות השומנים בדם והשתתפו במעקב שארך חציון של 27 שנים. לאורך תקופת המעקב, אירעו כ- 1100 מקרי מוות כתוצאה מאירועים קרדיווסקולאריים וכ- 600 עקב מחלות לב כליליות.

 

לאחר תקנון למשתנים מרובים, נמצא כי נבדקים עם רמות LDL של 160–189 mg/dL הציגו סיכון גבוה ב- 70% למות מסיבות קרדיווסקולאריות וסיכון גבוה ביותר מפי 2 למות ממחלות לב כליליות, בהשוואה לנבדקים עם רמות LDL נמוכות מ- 100 mg/dL. רמות גבוהות של non-HDL cholesterol היו קשורות אף הן עם סיכון מוגבר לתמותה.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007