הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- AHA מפרסם הצהרה בנוגע ל- Chagas Cardiomiopathy
21.8.18

מחלת Chagas עשויה לגרום לסיבוכים קרדיאליים חמורים בקרב כשליש מהחולים, כך מדגיש ה- American Heart Association בהצהרה מדעית אותה פרסם זה לא מכבר.

 

מחלת Chagas נגרמת על ידי הפרוטוזואה Trypanosoma cruzi, הנישאת על ידי חרקים. הדבקת בני אדם מתרחשת לרוב כאשר הפרשות מחרקים נגועים באות במגע עם פצעים. למרות שאותם חרקים חיים לרוב באמריקה הלטינית, הם עשויים להימצא גם בדרום ארה"ב. כיום חיים בארה"ב על פי הערכות שונות כ- 300,000 מהגרים הנגועים במחלת Chagas, כמו גם מספר "בלתי ידוע" של אנשים שנבדקו באופן מקומי, כך מציין ה- AHA.

 

השלב האקוטי לרוב אינו מאובחן, היות ומרבית החולים מציגים סימפטומים לא ברורים או אינם מציגים סימפטומים כלל. ללא טיפול הזיהום עשוי להפוך כרוני, ולהוביל ל- dilated cardiomyopathy ואי ספיקת לב, הפרעות קצב חדריות, שבץ ותסחיפים לריאות.

 

ההצהרה מפרטת את האבחנה והטיפול במחלת Chagas ואת סיבוכיה.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007