הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בשורה לטבע: אחרי עיכוב של שנתיים וחצי - ה-FDA אישר גירסה גנרית שלה לאפיפן
19.8.18

חדשות טובות לחברת טבע(24.220.46%): מינהל המזון והתרופות האמריקאי (ה-FDA) אישר לשיווק בארה"ב גרסה גנרית של יצרנית התרופות הישראלית למזרק האפיפן (EpiPen), לטיפול מיידי בתסמיני אלרגיה. כך הודיע היום (ד') המינהל. על האישור מדווחים CNBC ומרקטווץ'.

 

המזרק, שאושר שנתיים וחצי אחרי שטבע הגישה את הבקשה הראשונה לאישור, יהיה המתחרה הראשון למזרק האפיפן המקורי של חברת מיילן. בשוק קיימות גירסאות אחרות של מזרקים לשעת חירום שכבר קיבלו את אישור ה-FDA, אך אף אחד מהם אינו נחשב גירסה גנרית של האפיפן.

 

"האישור אמור לצמצם את המחסור בתרופה וכן לספק חלופות זולות יותר לאנשים הזקוקים לה", מסר נציג ה-FDA סקוט גוטליב בהצהרת המינהל. לדבריו, קשה יותר לייצר מוצרים כמו מזרק האפיפן, משום שהם מורכבים גם מתרופה וגם ממכשיר. לדבריו, ה-FDA פרסם בעבר הנחיות לגבי אופן הייצור של מוצרים משולבים כאלה.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>


 

מאת שירות כלכליסט

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007