הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חולי סוכרת עשויים להדגים שיעור אירועים קרדיווסקולאריים הדומה לזה של כלל האוכלוסייה
19.8.18

שליטה על גורמי הסיכון הקרדיווסקולריים עשויה לאפשר לחולי סוכרת סוג 2 להדגים שיעור אירועים קרדיווסקולאריים הדומה לזה של כלל האוכלוסייה, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- New England Journal of Medicine.

 

במסגרת המחקר השוודי הושוו כ- 270,000 חולי סוכרת עם 1.4 מיליון מבוגרים ללא סוכרת. חמישה גורמי סיכון הוערכו: רמה גבוהה של המוגלובין מסוכרר, יתר לחץ דם, חלבון בשתן, עישון ורמות גבוהות של LDL כולסטרול. לאחר מעקב חציוני של שש שנים, נמצא כי חולי סוכרת ללא גורמי הסיכון הללו הדגימו סיכון דומה לכלל האוכלוסייה להיארעות תמותה, אוטם שריר הלב או שבץ. רמות גבוהות של המוגלובין מסוכרר היוו את גורם הסיכון הראשון במעלה להיארעות של אוטם שריר הלב ושבץ, בעוד שעישון היווה את גורם הסיכון העיקרי לתמותה.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007