הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחיות חדשות ממליצות על בדיקת סקר לאיתור בריחת שתן בנשים
19.8.18

על כל הנשים לעבור בדיקת סקר שנתית לאיתור בריחת שתן, כך על פי ההנחיות החדשות שפורסמו על ידי ה- Women's Preventive Services Initiative.

 

ההנחיות שפורסמו ב- Annals of Internal Medicine מתייחסות לבנות נוער ונשים בכל הגילאים. בדיקות הסקר לא צריכות להיות מוגבלות לנשים המצויות בסיכון גבוה בלבד, כגון הללו שחוו לידות מרובות, נשים מבוגרות או שמנות.

 

שאלון קצר יכול לקבוע האם האישה סובלת מבריחת שתן והאם המצב משפיע על פעילויות היום-יום ואיכות החיים שלה. במקרים מתאימים ניתן להפנות את הנשים לבירור נוסף ולקבלת טיפול. מאמר סקירה שנערך בנושא לא מצא ראיות ישירות המעידות על היתרונות והסיכונים הכרוכים בבדיקות הסקר ולכן הקבוצה התבססה על שיעור ההימצאות הגבוה של התופעה ועל ראיות בלתי ישירות המעידות על דיוק הבדיקות והיתרונות והסיכונים הכרוכים בטיפול בבריחת שתן.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007