הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תוכנת מחשב עשויה לסייע באבחנת פוליפים קטנים לא סרטניים במעי הגס
19.8.18

Computer-aided diagnosis (CAD) עשויה לסייע לאבחן אילו פוליפים קטנים במעי הגס אינם דורשים הסרה כירורגית, כך על פי מחקר יפני חדש שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

מעל ל- 300 מבוגרים שעברו באופן רוטיני קולונוסקופיה באמצעות endocytoscopes אובחנו עם פוליפים קטנים (rectosigmoid polyps, 5 מ"מ ומטה) והללו הוסרו. טרם הסרתם בוצעו מספר הדמיות אנדוסקופיות של הפוליפים. אלגוריתם בחן את הסיכוי של אותם פוליפים להיות סרטניים, בהתבסס על ההדמיות שבוצעו טרם הסרתם.

 

ה- CAD-stained analysis הדגים ערך מנבא שלילי של 94%-96% לזיהוי אדנומות קטנות – מטרת המחקר העיקרית. יתר על כן, שימוש ב- narrow-band imaging system במקום ב- CAD staining  היה יעיל באותה מידה, אך קל ומהיר יותר.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007