הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הכנסות איתמר צמחו ב-20%; החברה בדרך לרישום בנאסד"ק
16.8.18

הכנסותיה של איתמר מדיקל (117 -2.42%) , המפתחת, משווקת ומוכרת מכשירים רפואיים לא פולשניים לאבחון וטיפול בהפרעות נשימה בשינה, הסתכמו במחצית השנה הראשונה של 2018 ב-11.5 מיליון דולר, עלייה של 22% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. כך עולה מדו"חות החברה שפורסמו הבוקר (א').

ההפסד התפעולי של איתמר הצטמצם במחצית השנה ל-970 אלף דולר, לעומת כמעט 2.5 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד, וההפסד ברבעון השני הסתכם ב-445 אלף דולר, לעומת כמיליון דולר ברבעון המקביל ב-2017. מניית החברה מגיבה לדו"חות בעלייה של יותר מ-4% - לשווי של 343 מיליון שקל.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת גיא ארז

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007