הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הפטנט של מגזר הפארמה: למכור תרופות גנריות משולבות במחיר גבוה פי 100
16.8.18

יצרניות תרופות רבות נוהגות לשלב כמה תרופות גנריות הנמכרות ללא מרשם בכדור אחד, ואז למכור את הכדורים בתור תרופות משולבות במחירים גבוהים עד פי 100 מהמחיר הכולל של התרופות הגנריות המרכיבות אותן.

לפי תחקיר של אתר החדשות "אקסיוס", אין בתרופות משולבות אלו יתרונות רפואיים כלשהם עבור המטופלים ביחס למקבילותיהן הנפרדות הנמכרות ללא מרשם, אולם התרופות המשולבות מכניסות מיליארדי דולרים לחברות שמייצרות אותן.

 

כך למשל, התרופה וימובו (Vimovo) של חברת הורייזון פארמה, המיועדת לטיפול בדלקת פרקים ובמקביל מפחיתה את הסיכון לפתח כיבים בקיבה, נמכרת במחיר של 2,482 דולרים עבור אריזה בת 60 כדורים. זאת למרות ששתי התרופות המרכיבות אותה, נקסיום (Nexium) ו-Aleve, ניתנות לרכישה כתרופות ללא מרשם או בגירסאות גנריות במחיר הנמוך מ-20 דולרים לאריזה.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת סוכנויות הידיעות

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007