הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

דיאטה מגוונת אינה בהכרח הבריאה ביותר
16.8.18

תזונה מגוונת מקובלת לרוב ומומלצת לקידום הבריאות ולהפחתת הסיכון למחלות כרוניות חמורות.

 

אף על פי כן, דיאטות המדגישות אכילת מגוון רחב של מזונות – "מגוון דיאטטי" – אינן בהכרח הבריאות ביותר, ועשויות למעשה לעודד צריכת קלוריות גבוהה ועלייה במשקל בקרב מבוגרים, כך עולה מהצהרה שפורסמה על ידי ה- American Heart Association.

 

הקבוצה מדגישה כי במקום להמליץ על צריכת מזונות מגוונת, "יש לעודד הרגלי אכילה בריאים ודפוסים המורכבים מצריכה מתאימה של מזונות ממקורות שונים – צמחוניים, מקורות חלבון, מוצרי חלב דלי שומן, שמנים צמחיים ואגוזים, ומגבילה צריכת מזונות מתוקים, משקאות ממותקים ובשרים אדומים."

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007