הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר אמצעי חדש למניעת היריון
16.8.18

הטבעת הוגינאלית הפעילה למשך שנה, Annovera (segesterone acetate  ו- ethinyl estradiol) מונחת בוגינה למשך שלושה שבועות ולאחר מכן מוסרת למשך שבוע במהלכו מקבלת האישה את המחזור החודשי. מחזור הטיפול חוזר על עצמו למשך שנה. במהלך השבוע החופשי, הטבעת נשטפת ונשמרת בנרתיק מיוחד.

 

בהתבסס על שלושה מחקרים שעסקו בנשים בגיל הפוריות, 2%-4% מהנשים המשתמשות ב- Annovera עשויות להרות במהלך השנה הראשונה.

 

הטבעת משווקת בצירוף אזהרה מפני אירועים קרדיווסקולאריים חמורים בקרב מעשנות. יצרנית הטבעת תערוך מחקרי post-marketing אשר יבחנו את הסיכון ל- venous thromboembolism ואת ההשפעה האפשרית של CYP3A-modulating drugs ושימוש בטמפונים על יעילות ובטיחות הטבעת.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007