הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 14.8.18

 

 

פעילות גופנית מועילה לבריאות המנטאלית
מבוגרים המבצעים פעילות גופנית נהנים מבריאות מנטאלית טובה יותר ממבוגרים שאינם עוסקים בפעילות גופנית, אלו מסקנותיו של מחקר חתך שפורסם ב- Lancet Psychiatry.
מתן תוספי ויטמין D לאם אינו תורם להתפתחות התינוק
מתן תוספי ויטמין D לאם ההרה או המניקה לא השפיע על התפתחות התינוק באזורים בהם קיים מחסור בוויטמין D. אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת New England Journal of Medicine.
השראת לידה בשבוע ה- 39 אינה מפחיתה את שיעור הסיבוכים אצל העובר, אך מפחיתה את הצורך בניתוחים קיסריים
השראת לידה בשבוע ה- 39 אינה מפחיתה את שיעור הסיבוכים אצל העובר או את הסיכון לתמותה סביב הלידה, אך מפחיתה את הצורך בניתוחים קיסריים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- New England Journal of Medicine.
ההמצאות של Opioid Use Disorder בעת לידה ולאחריה הופכת נפוצה יותר ויותר:
שיעור ההימצאות של opioid use disorder בקרב נשים הרות מארה"ב שאושפזו לצורך לידה גדל ביותר מפי ארבע בין השנים 1999 ו- 2014, כך עולה מניתוח שמפרסם ה- MMWR.
האם הגבלת צריכת הנתרן צריכה להיות אחידה לכולם?
הגבלת צריכת הנתרן מתאימה ביותר לאוכלוסיות בהן נהוגה צריכה של כמויות גדולות, כך עולה ממחקר חדש שנערך ב- 18 מדינות ופורסם בכתב העת Lancet.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007