הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

1 מתוך כל 7 עוברים שנחשפו לזיקה יסבול מבעיות בריאות
12.8.18

כ- 14% מבני השנה שנחשפו לנגיף הזיקה בעודם ברחם אימם סובלים מבעיות בריאות שייתכן ונגרמו מהחשיפה לנגיף, כך מפרסם ה- MMWR.

 

במסגרת המחקר נבדקו 1450 תינוקות מגיל שנה ומעלה שנולדו בארה"ב לנשים אשר נחשד או אושר שנחשפו לנגיף הזיקה במהלך הריונן. כ- 95% מהיילודים עברו בדיקות פיסיקליות ו- 76% עברו בדיקות סקר התפתחותיות לאחר גיל 14 ימים, כמומלץ על ידי ה- CDC. אף על פי כן, רק 60% עברו בדיקות הדמיה נוירולוגיות, 48% עברו בדיקות שמיעה ו- 36% בדיקות עיניים.

 

סה"כ, 6% סבלו ממומים מולדים הקשורים לחשיפה לזיקה (לדוגמא, microcephaly), 9% הציגו אב-נורמאליות בהתפתחות המוח הקשורה לחשיפה לזיקה ו- 1% סבלו משניהם. לא כל בעיות הבריאות נצפו כבר סביב תקופת הלידה.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007