הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אלרגן והאינדיאנים הובסו: מיילן וטבע יוכלו לתקוף תרופה ב–1.4 מיליארד דולר
25.7.18

אחד המהלכים היצירתיים במשפטי הפטנטים בשנים האחרונות בא לסיומו ביום שישי האחרון: בית משפט פדרלי לערעורים פסק שחברת אלרגן שפיתחה ומייצרת את התרופה Restasis, והשבט האינדיאני מוהוק משמורת סנט רג'יס לא יוכלו לנצל את החסינות המשפטית שממנה נהנה השבט כדי להגן על הפטנט שנרשם על התרופה רבת המכר רסטסיס (Restasis) לטיפול בתסמונת העין היבשה, ולחסום תחרות גנרית עד 2024. המכירות בארה"ב של התרופה הסתכמו ב–1.4 מיליארד דולר ב–12 החודשים שהסתיימו במארס 2018. שלוש חברות גנריות — מיילן , טבע ו אקורן — עירערו בהליך מקוצר בפני משרד הפטנטים האמריקאי במחצית 2017.


 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007