הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האוצר, ולא ההסתדרות הרפואית, אשם בתרבות הרופאים־כוכבים
25.7.18

במאמרה "ושוב גילדת הרופאים ניצחה" (TheMarker, 3.7.2018) כינתה אותנו מירב ארלוזורוב "גילדת הרופאים". לכינוי זה מתלווה בדרך כלל קונוטציה שלילית של קבוצה הדואגת רק לעצמה. במקרה שלנו, טועה ארלוזורוב, ובגדול. הרפואה היא גילדה מקצועית שאימצה את שבועת היפוקרטס, זו שעל פיה אנו מתחייבים לנסות להציל חיים, לא לגרום נזק לחולה ולשמור על סודיות רפואית. אנחנו גילדה המכשירה במנגנון של חניכה, בסטאז', בהתמחות ובהתמחויות העל את הדור הבא — ודורשת עוד ועוד תקנים כדי להכשיר עוד ועוד רופאים.

 

היותנו גילדה אינה עומדת בסתירה לתחרות או לייעול תהליכים בתחומי המקצוע. נהפוך הוא. ההסתדרות הרפואית נלחמת שנים למען הגדלה משמעותית של מספר הסטודנטים לרפואה בישראל. בירכנו על הקמת בית הספר החמישי לרפואה בישראל בצפת, ואנחנו מברכים על הכפלת מספר בוגרי בתי הספר לרפואה בישראל מ–350 ב–2010 לכ–700 השנה.


 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת זאב פלדמן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007