הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ישראל מנסה להחזיר את הרופאים הביתה - אבל המשבר המדאיג כבר בפתח
25.7.18

השנה היא 1920, וההסתדרות הרפואית שהוקמה רק שמונה שנים קודם לכן יוצאת בקריאה נרגשת לרופאים בתפוצות: אל תעלו לארץ ישראל. בידיעה קטנה שמתפרסמת בביטאון "קונטרס", מוסבר כי בפלשתינה פועלים כבר 85 רופאים, כפליים ממספרם לפני מלחמת העולם, וכי מדובר ב"כמות אי־פרופורציונלית ומופרזת של רופאים חדשים הנכנסים כעת לארץ". הפתרון המוצע במאמר הוא "לפנות לרופאים בכל הארצות במכתב גלוי שבו ידובר על המצב הכלכלי הקשה של רופאי הארץ, ועל דבר אי־האפשרות להסתדר כאן בעבודה. הבה נתחכמה פן ירבה!". מאז פרסום הידיעה, שהועברה אלינו על ידי פרופ' שפרה שוורץ, היסטוריונית בריאות, חלפו 100 שנה.


 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007