הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התחרות בפארם קורסת? בעלי סמארט פארם מחפשים קונה
25.7.18

חודשים ספורים לאחר רכישתה, מנסים האחים שרון ואיציק ניסנוב למכור את רשת סמארט פארם. ל"כלכליסט" נודע כי במסגרת נסיונות למצוא קונה לרשת הפארם, נפגש שרון ניסנוב עם רמי לוי, שרכש בחודש מרץ את רשת גוד פארם. הפגישה שהתקיימה לפני כחודשיים, לא הובילה לפריצת דרך ולא נרשמו מגעים נוספים בין השניים. 

 

הערכות בענף הן כי רצונם של ניסנוב למכור את הרשת שקנו רק לפני כחצי שנה, נובע מהקושי ליצר פעילות רווחית, במתכונת של רשת פארם קטנה. הפניה ללוי נעשתה ככל הנראה על רקע כניסתו בחודש מרץ כשותף (50%) ברשת גוד פארם בתמורה ל־17 מיליון שקל. עם ביצוע העסקה, הצהיר לוי שבכוונתו להרחיב את גוד פארם לכ־100 סניפים ברחבי הארץ, כך שרכישת מיקומי סמארט פארם, עשויה היתה לעניין אותו. מרמי לוי לא נמסרה תגובה. שרון ניסנוב מסר: "נפגשתי וזה לא הסתדר".


 

לכתבה בכלכליסט >>


 

מאת נורית קדוש

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007