הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול ב- Epinephrine טרם האשפוז משפר את סיכויי ההישרדות לאחר דום לב, אך במחיר מסוים
25.7.18

מתן של Epinephrine על ידי הפרמדיקים משפר במעט את סיכויי ההישרדות לאחר דום לב אך מגביר את הסיכוי להתפתחות מוגבלות נוירולוגית, כך מצא מחקר חדש שפורסם ב- New England Journal of Medicine.

 

כ- 8000 מבוגרים שלקו בדום לב מחוץ לבית החולים חולקו באופן אקראי לקבלת epinephrine או saline (פלסבו). המינונים תוקננו מדי 3-5 דקות בדרך לבתי החולים (מינון סופי ממוצע, 4.9 מ"ג).

 

חזרה לסירקולציה ספונטנית הייתה נפוצה יותר בקרב המטופלים ב- epinephrine (36% מול 12%). שיעורי ההישרדות לאחר 30 יום היו אף הם גבוהים יותר (3.2% מול 2.4%). החוקרים העריכו כי 12 חולים יזדקקו לטיפול ב- epinephrine למניעת מקרה מוות אחד. אף על פי כן, פגיעה נוירולוגית חמורה הייתה נפוצה יותר בקרב שורדים שטופלו ב- epinephrine (31% מול 18%).

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007