הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנכ"ל הכללית פורש אחרי שנה בלבד: "יורים פה אחד בשני, עם כאלה גירעונות מטורפים אין סיכוי להצליח"
19.7.18

מנכ"ל שירותי בריאות כללית נועז בר ניר הודיע היום (ג') להנהלת הקופה על סיום תפקידו, אחרי שנה אחת בלבד. יו"ר הקופה אלי אדמוני הודיע על כינוסה של ועדת איתור למציאת מחליף. בר ניר יוצא בסוף השבוע הבא לחופשה מתוכננת של כמה שבועות בהודו, כך שייתכן שיסיים באופן מעשי את תפקידו כבר אז, עוד בטרם נבחר מחליף. בינתיים תנוהל הקופה על ידי היו"ר אדמוני וצוות מצומצם של סמנכ"לים.

 

בר ניר, 54, מונה לתפקיד במאי 2017 למרות התנגדותו של ועד עובדי הכללית למינוי, שדרש למנות מנהל מתוך הקופה. ואכן השנה האחרונה התאפיינה ביחסי עבודה עכורים למדי בינו לבין ועד העובדים, וכן בהתנגשויות בין הקופה לממשלה. במכתב ההתפטרות שלו הדגיש בר ניר את הסד התקציבי שבו פועלת הקופה, ושחיקת המקורות שלא מאפשרת "לתת לאזרח הישראלי את מה שמגיע לבריאותו". 

 

 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007