הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם מינון נמוך של אספירין פחות יעיל בקרב מטופלים השוקלים מעל ל- 70 ק"ג?
19.7.18

מינון נמוך של אספירין עשוי להיות פחות יעיל למניעת אירועים קרדיווסקולאריים בקרב אנשים השוקלים 70 ק"ג ומעלה, כך מצא מחקר חדש שפורסם בכתב העת Lancet.

 

טיפול יומי במינון נמוך של אספירין (75-100 מ"ג) נמצא כמפחית את הסיכון לאירועים קרדיווסקולאריים בקרב אנשים השוקלים פחות מ- 70 ק"ג, אך לא נצפתה כל השפעה מובהקת סטטיסטית על מטופלים כבדים יותר. בקרב קבוצה זו, נצפתה השפעה פחותה אף יותר בקרב מעשנים ובקרב הללו שנטלו enteric-coated aspirin.

 

מנגד, מינון גבוה של אספירין (300-325 או 500 מ"ג) נמצא כיעיל להפחתת אירועים קרדיווסקולאריים רק בקרב מטופלים ששקלו 70 ק"ג ומעלה.

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007