הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

800,000 מתבגרים נוספים יאובחנו עם יתר לחץ דם תחת הקווים המנחים החדשים
19.7.18

כמעט מיליון מתבגרים אמריקאים נוספים יסווגו מחדש כסובלים מיתר לחץ דם תחת ההנחיות החדשות שפורסמו על ידי ה- American Academy of Pediatrics בשנת 2017.

 

החוקרים התבססו על מידע מה- NHANES ו- 12,000 מתבגרים בגילאים 12-19 על מנת לבחון את שיעורי ההיארעות של יתר לחץ דם בין השנים 2001-2016 תחת ההנחיות הישנות והחדשות. שיעור ההמצאות של יתר לחץ דם פחת לאורך תקופת המחקר, ללא קשר לקווים המנחים בהם נעשה שימוש. אף על פי כן, תחת ההנחיות החדשות, סווג שיעור גבוה יותר של בני נוער כבעלי לחץ דם גבוה, זאת בהשוואה להנחיות הקודמות – 4.1% מול 1.5% - וכפועל יוצא כ- 800,000 בני נוער נוספים אובחנו עם לחץ דם גבוה.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007