הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הצעת חוק החזקת תכשיר אפינפרין במוסדות חינוך ובמקומות ציבוריים
17.7.18

הצעת החוק להחזקת תכשיר אפינפרין במוסדות חינוך ובמקומות ציבוריים עברה הלילה בקריאה שנייה ושלישית.


החוק יחייב מוסדות חינוך להחזיק במקום מרכזי ונגיש תכשיר אפינפרין אחד לפחות, לדאוג לתקינותו ולהחלפתו באופן מידי אם נדרש, יוצב שלט המפנה לתכשיר.  הכל לפי התקנות שייקבעו בהתייעצות עם שר החינוך ועם שר העבודה והרווחה.


התקנות יקבעו מהם המינונים שהמוסד יחזיק, מיקום התכשיר, שילוט, תנאי החזקתו ובדיקת תקינותו של התכשיר, וכן סדר הפעולות בעת חשד למקרה של אלרגיה מסכנת חיים במוסד חינוכי.


אחת לשלושה חודשים לפחות תיבדק תפוגתו של התכשיר.


מוסד חינוכי יהיה רשאי לרכוש את התכשיר הן מבית מרקחת והן מבית מסחר לתרופות גם ללא מרשם רופא ובלבד שהמחזיק חתם בפני הרוקח על הצהרה כי הינו מחזיק מוסד חינוכי והוא רוכש את התכשיר לשם הצבתו במוסד החינוכי.


במוסד החינוכי יתעדו את המקרים שבהם נעשה שימוש במזרק, כולל תאריך השימוש, וזהות האדם שטופל בתכשיר וזהות נותן הטיפול.


מחזיק מקום ציבורי שאינו מוסד חינוך אשר בשל מאפייניו יש חשש שהשוהים בו יהיו חשופים לחומרים העלולים לגרום להם לתגובה אלרגית מסכנת חיים, הוראות החוק יחולו גם עליו.

 

 

להצעת החוק >>


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007