הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פארמה ישראל לרה"מ: הרגולציה מקשה עלינו לפעול כאן
17.7.18

ארגון פארמה ישראל, המאגד את הנציגויות הישראליות של חברות הפארמה הבינלאומיות הגדולות, שלח היום מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו, ובו קובלות החברות על סביבה רגולטורית ועסקית בעייתית מאוד בישראל, מצב שלדבריהם הולך ומחמיר. "אנו חווים סביבה רגולטורית מכבידה ולא יציבה המקשה מאוד על הפעילות השוטפת של חברות התרופות הרב-לאומיות בישראל", אומרים חברי הארגון. על המכתב חתומים מנכ"לי כמעט כל הנציגויות הישראליות של חברות הפארמה הבינלאומיות, כגון: רושנוברטיס, טקדה, GSK, סאנופי, מרק האמריקאית ומרק הגרמנית ועוד רבות אחרות.

 

"מדינת ישראל אינה מקנה הגנה מספקת על קניין רוחני. רק לאחרונה החלה הממשלה לבחון חקיקה שתגן על תיקי רישום של תרופות ביולוגיות - הגנה שניתנת כיום בכל העולם והיא בגדר סטנדרט בינלאומי.

 

"בנוסף, הליכי רישום התרופות בארץ ארוכים מאוד וחורגים פעמים רבות מהמועדים הקצובים הקבועים בדין, בנהלים ובהתחייבויות בינלאומיות".

 

 

לכתבה בגלובס >>


 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007