הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אתלטים עם ADHD מציגים פרוגנוזה גרועה יותר לאחר שחוו זעזוע מוח
17.7.18

אתלטים בשנות הקולג' עם ADHD אשר חוו זעזוע מוח הדגימו שיעורים גבוהים יותר של חרדה ודיכאון בהשוואה לאתלטים ללא ADHD שחוו זעזוע מוח, כך מציע מחקר חדש שהוצג בוועידה שעסקה בהשפעות הנוירולוגיות של זעזועי מוח.

 

כ- 1000 אתלטים בגיל הקולג' עברו הערכה לרמות הדיכאון והחרדה. יתר על כן, החוקרים ניתחו מידע בנוגע לאבחנות שניתנו ל-ADHD ולזעזועי מוח. האתלטים אף חולקו לארבע קבוצות: ADHD וזעזוע מוח, ADHD וללא זעזוע מוח, זעזוע מוח ללא ADHD וכאלו ללא ADHD וללא זעזוע מוח.

 

סה"כ נמצאו ציוני חרדה גבוהים משמעותית בקרב אתלטים שאובחנו הן עם ADHD והן הציגו היסטוריה של זעזוע מוח, ממצאים דומים הודגמו גם עבור סימפטומים של דיכאון.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007