הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מיליוני אנשים נוספים אובחנו עם יתר לחץ דם בעקבות עדכון הקווים המנחים בשנת 2017
17.7.18

אימוץ ההנחיות החדשות שפורסמו על ידי ה- ACC/AHA בשנת 2017 גרמו לסיווגם של כמעט שני-שליש מהאמריקאים בגילאים 45-75 כסובלים מיתר לחץ דם, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- BMJ, המציין כי ההנחיות החדשות אינן מבוססות במלואן על ראיות מדעיות מוצקות.

 

החוקרים השוו את שיעור האנשים שהוגדרו כסובלים מיתר לחץ דם תחת ההנחיות של ה- ACC/AHA (לחץ דם סיסטולי של 130 mm Hgומעלה ודיאסטולי של 80 ומעלה) עם שיעור האנשים המאובחנים תחת הקריטריונים המנחים המקובלים של ה-JNC-8  (140 ו- 90 mm Hg, בהתאמה). נבדקו ההשלכות על מסדי נתונים מארה"ב וסין.

 

על פי ההנחיות החדשות יתווספו בארה"ב כ- 15 מיליון איש לאוכלוסיית המאובחנים עם יתר לחץ דם בקבוצת הגילאים 45-75, מחציתם יחשבו מועמדים לטיפול. בהתאמה, בסין יתווספו לאוכלוסייה זו כ- 80 מיליון איש.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007