הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול מתאים בחדר המיון ולאחריו מעקב, מפחיתים את הסיכון להתנהגות אובדנית
17.7.18

טיפול מתאים בחדר המיון ולאחריו מעקב הכולל שיחות טלפון, עשויים להפחית את הסיכון להתנהגות אובדנית, כך מצא מחקר חדש שפורסם ה- JAMA Psychiatry.

 

כ- 1200 נבדקים עם משבר אובדני שהופיעו בחדרי מיון שהטמיעו את ה- Safety Planning Intervention (קישור מצורף מטה) הושוו עם 500 נבדקים שהגיעו לחדרי מיון בהם ניתן הטיפול המקובל. בחדרי המיון שהטמיעו את התוכנית, למדו הנבדקים לזהות את גורמי הסיכון למשבר אובדני, הונחו לאסטרטגיות התמודדות עם משברים שכאלו ולאחר ששוחררו לביתם אף קיבלו לפחות שתי שיחות טלפון מעובד סוציאלי או פסיכולוג, אשר העריכו את סיכונם ועודדו קבלת טיפול מתאים.

 

לאורך ששת חודשי המעקב, הנבדקים בקבוצת המחקר הדגימו סבירות נמוכה יותר לנקוט בהתנהגות אובדנית  (3% מול 5%). ואף הציגו סיכוי גבוה פי 2 לקבל טיפול נפשי.

 

 

לידיעה >>


 

Safety Planning>>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007