הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נטילת מולטי-ויטמינים אינה מועילה לבריאות הקרדיווסקולארית
12.7.18

נטילה יומית של מולטי-ויטמינים אינה מפחיתה את הסיכון הקרדיווסקולארי, אלו מסקנותיה של meta-analysis שפורסמה ב- Circulation: Cardiovascular Quality and Outcomes.

 

במסגרת המחקר נבדקה ההשפעה של נטילת תוספי מולטי-ויטמינים (המכילים לפחות שלושה ויטמינים ומינרלים) על היארעות תופעות קרדיווסקולאריות במסגרתם של 18 מחקרים שכללו כ-2 מיליון מבוגרים.

 

לאורך מעקב של 12 שנים בממוצע, נמצא כי נטילת מולטי-ויטמינים אינה משפיעה על הסיכון לתמותה ממחלה קרדיווסקולארית, שבץ או מחלות לב כליליות, או על הסיכון להיארעות שבץ. נצפתה הפחתה של 12% בסיכון לתחלואת לב כלילית, אך ההבדל היה מובהק סטטיסטית רק במסגרתם של מחקרי תצפית.

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007