הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החברות שגילו את הפוטנציאל של הטיפולים בסרטן הערמונית
10.7.18

לפני כמה שבועות דווח בעיתונות הבינלאומית על השקה של בדיקת רוק לאבחון סרטן הערמונית אצל גברים. הבדיקה הזאת היא מעניינת במיוחד, משום שהיא אינה מגלה אם יש לנבדק סרטן אלא מנבאת את הסיכון שלו לחלות מהיום והלאה. המטרה שלה היא להביא גברים בסיכון גבוה אל המרפאות לצורך בדיקה תקופתית, שהיום רבים מדי מזניחים.

 

מבחינת חברות העוסקות באבחון של סרטן הערמונית, בטיפול בו ובאבחון וטיפול בערמונית מוגדלת שפירה, מדובר בפוטנציאל שוק אדיר.

 

לפי נתוני משרד הבריאות, סרטן הערמונית הוא הסרטן השכיח ביותר בגברים בישראל, בדומה למדינות OECD (עיקר התחלואה היא בבני 65 ומעלה) והוא גורם המוות הרביעי בשכיחותו מסרטן. הטיפול בסרטן ערמונית מתקדם עולה למערכת הבריאות העולמית כמעט 25 מיליארד דולר בשנה, מהם 18 מיליארד בטיפולים ניתוחיים, הקרנות, הקרנות מקומיות וניתוחים זעיר פולשניים, וכ-7 מיליארד דולר בתרופות בשנה. שוק התרופות גדל מאוד בעקבות כניסתן של תרופות חדשות (בהן Zytiga שפותחה במקור בחברת Cougar של פרופ' אריה בלדגרין, האקזיט השני שלו לפני קייט פארמה, והיום נמכרת על ידי ג'ונסון אנד ג'ונסון. התרופה הזאת לבדה נמכרה ב-1.2 מיליארד דולר ב-2017.

 

 

לכתבה בגלובס >>


 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007