הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר גדול לא מצא כל ראיות המעידות כי קנביס יעיל לשיכוך כאבים כרוניים
10.7.18

מחקר גדול חדש שארך מעל ל- 4 שנים לא מצא כל ראיות כי קנביס משפר סימפטומים הקשורים לכאבים כרוניים.

 

במסגרת המחקר נבדקו כ- 1500 נבדקים בין השנים 2012-2014, השימוש בקנביס היה נפוץ ולאחר 4 שנים, 24% מהנבדקים צרכו קנביס לשיכוך כאבים. לאחר 4 שנים נמצא כי המשתמשים בקנביס הדגימו ציוני כאב גבוהים יותר, יכולת מופחתת לשלוט על הכאב וציונים גבוהים יותר להיארעות של הפרעות חרדה. לא נמצאו כל ראיות על קשר סיבתי בין שימוש בקנביס וחומרת הכאב או הקלה על כאבים ולא נמצאו כל ראיות שהעידו כי שימוש בקנביס הפחית את שיעור המרשמים שניתנו לאופיאטים או סייע להפסקת השימוש באופיאטים, סיכמו החוקרים

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007