הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הכירו את החברה שרוצה לרפא את סרטן הקיבה ואת הקרוהן
3.7.18

רדהיל מפתחת מספר תרופות שונות לכל מני מחלות שונות הקשורות למערכת העיכול. שתי התרופות המובילות שלה כרגע הן לקרוהן, מחלה שסובלים ממנה מיליוני אנשים בכל העולם ושמקשה על איכות החיים של החולים, וחיידק ה-H. Pylori, שבין היתר גורם ככל הנראה לסרטן ולאולקוס.

 

רדהיל חברה יחסית קטנה בעולם הפארמה. ולמרות זאת היא הצליחה לנהל אופרציה של שלושה ניסויי שלב 3 לשלוש תרופות במקביל - משימה שלרוב חברות מנסות לגלגל העלאה, לענקיות הפארמה השונות.

 

בחודשים האחרונים המניה של רדהיל תנודתית מאוד, ואחת הסיבות העיקריות לכך היא שאנחנו מתקרבים למועדים שבהם היא תפרסם את תוצאות הניסויים - כשבאוגוסט היא תדווח על תוצאות ניסוי התרופה לקרוהן וברבעון הרביעי ל-H. Pylori. לכן אפשר לצפות שהרכבת הרים שהמניה עלתה עליה לא תיעצר בשבועות, ואולי אפילו לא בחודשים הקרובים.

בפרק דיברנו גם עם לין טבצ'ניק, חולת קרוהן שהסכימה לספר לנו על האופי שבו המחלה משפיעה על חייה ועל כמה התרופה חשובה.

דרור סיפר לנו אילו עוד תרופות הם מפתחים, כיצד עובדים המנגנונים של התרופות האלה, דיברנו עלך המצב הכספי של החברה וגם קצת על מה הוא למד מכישלון התרופה שפיתחו למיגרנה.


 

לכתבה בגלובס >>


 

מאת עירא קראוס

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007