הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרופה חדשה הצליחה לחדש באופן חלקי את יכולת השמיעה בעכברים
3.7.18

תרופה חדשה הינה הראשונה המדגימה יכולת לשמר את יכולת השמיעה בקרב עכברים עם צורה מולדת של חירשות אנושית מתקדמת. המחקר מגלה פרטים חדשים על המנגנון המולקולארי הקשור לצורה מסוימת של חירשות - DFNA27, מוטציה הממוקמת על כרומוזום 4, ומציע טיפול חדש.

 

החוקרים השתמשו בעכברים עם המוטציה הגנטית כמודל לחירשות (DFNA27). מאחר והדיכוי הגנטי מבוסס על תהליך הקרוי histone deacetylation, הם ניסו לבדוק האם חסימת התהליך הנ"ל יכולה להפחית את אובדן השמיעה. באמצעות תרופות קטנות מולקולה, הם אכן הצליחו לעכב את התהליך, ולשקם באופן חלקי את יכולת השמיעה.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007