הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם נמצא טיפול המונע הזדקנות?
3.7.18

מחקר חדש מצא כי ה- Na/K-ATPase oxidant amplification loop (NAKL) קשור באופן הדוק לתהליכי ההזדקנות ואף עשוי לשמש כמטרה לטיפולים מונעי הזדקנות.

 

החוקרים אף הצליחו להדגים את הפוטנציאל הטיפולי של pNaKtide, פפטיד סינתטי המשפר פעילות פסיכולוגית לקויה והתפתחות מחלות.

 

המחקר נערך בעכברים שקיבלו דיאטה מערבית על מנת לעודד עקה חמצונית אנטגוניסטית ל- NAKL. הדיאטה המערבית הביאה לראיות מבניות ותפקודיות להזדקנות, אף על פי כן, מתן pNaKtide האט את השינויים הללו בעכברים. תוצאות דומות נצפו כאשר פיברובלסטים ממקור אנושי נחשפו לסוגים שונים של עקב חמצונית באמצעות גירוי ה- NAKL, באופן דומה נמצא כי טיפול ב- pNaKtide הפחית את ההשפעות השליליות הקשורות בהזדקנות.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007